Houden van dingen die niet perfect zijn is een mooi en positief boek vol met voorbeelden die je in het dagelijkse leven kunt toepassen. Daarnaast bevat het veel prachtige, kleurrijke illustraties.

‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld.’ Haemin Sunim

Het boek is een gids voor mindulness, spiritueel advies en het omgaan met alledaagse zaken, stress etc. Inspirerende essays worden afgewisseld met tot nadenken stemmende citaten van hem en andere invloedrijke mensen in de wereld van mindfulness.

Het boek bestaat uit acht hoofdstukken - rust, opmerkzaamheid, passie, relaties, liefde, leven, toekomst en spiritualiteit. Om de meeste waarde uit elk van deze hoofdstukken te halen, raad ik zeker aan om ze in hapklare brokken te consumeren in plaats van alles in één keer.

Dit boek helpt me echt om meer tevreden te zijn. Ik raad je dit daarom boek aan als je een slecht humeur hebt en eraan herinnerd moet worden hoe je in je leven dankbaarder kunt zijn met de kleine dingen.

“Hoe dankbaarder we ons voelen, hoe gelukkiger we worden.”