Zeeland
In 2 Live
Heb je ooit het gevoel gehad dat het leven aan jou voorbijging? Wil jij de kwaliteit van je leven in handen nemen?
Dan is Mindfulness iets voor jou! Het richt zich op de kwaliteit van het leven hier en nu.
Door vriendelijke en open aandacht in het nu te brengen en afleidingen en zorgen los te laten, zal je merken dat dit moment steeds anders is en daardoor nieuw, fris, mysterieus en de moeite is om geleefd te worden.
Het is de weg van heelheid, die niets te doen heeft met wat je al dan niet kan. Het heeft alles te maken met de oprechtheid waarmee je leeft, met hoe wakker je bent in je leven, en hoe belichaamd je bent in het enige moment dat je hebt, het huidige moment.
Het is een levenslang engagement, niet om ergens anders te komen, maar te zijn wie je nu bent zoals je bent in het huidige moment, met dit lichaam, of de ervaring nu prettig, onprettig of neutraal is.